Najczęściej zadawane pytania

Co znajdę w opakowaniu?
O czym muszę pamiętać przed pierwszym użyciem?
Jak pielęgnować matę do jogi?
Gdzie mogę korzystać z maty do jogi dla mężczyzn?
Czy mogę używać maty do jogi do innych aktywności?
Mam matę i co dalej?

W opakowaniu znajdziesz matę do jogi dla mężczyzn Mr.Yogic opakowaną w folii, instrukcję korzystania, a także nalepkę z naszym logo.

Przy pierwszych zajęciach mata może jeszcze nie osiągnąć pełnych właściwości. Swoje możliwości mata osiąga od 1 do 3 praktyki. Dodatkowo, warto spryskać ją wodą przy pierwszych i kolejnych użyciach. W przypadku osób, które obficie się pocą nie ma później takiej potrzeby.

 

Chcąc utrzymać czystość warto wyprać matę w pralce, w 30 stopniach. Największym problemem jest zazwyczaj znalezienie czegoś do wyprania razem z matą. 😊

Detergenty, takie jak proszki do prania nie powinny mieć negatywnego wpływu na matę, ale NIE GWARANTUJEMY, że wszystkie środki chemiczne będą zachowywać się tak samo. Testowaliśmy proszki do prania i kapsułki znanych marek i w obu przypadkach nic się nie wydarzyło. W przypadku wątpliwości można zawsze zamiast proszku lub kapsułek do prania użyć kilku kropel cytryny.

Należy również pamiętać, że bez względu na pielęgnację nasza mata po jakimś czasie może utracić swój pełny kolor. Jest to naturalny proces, który nie ma wpływu na inne właściwości produktu.

Mata Mr.Yogic jest przeznaczona do zajęć prowadzonych w szkole i w domu.

Mata jest idealna do pracy na twardym, ale płaskim podłożu (np. bezpośrednio na podłodze). Można ją używać na dywanie, ale wtedy dotyk jest miększy, przez co praktyka nie jest tak wymagająca. Nie rekomendujemy używaniu maty na nierównym podłożu (np. betonie), ponieważ wszelki nierówności są odczuwalne, a dodatkowo nacisk na elementy, które weszły pod matę (np. drobny kamyk) może spowodować uszkodzenia. Praktyka na trawie również nie należy do najwygodniejszych.

Tak, jak najbardziej. Mata sprawdzi się we wszystkich dyscyplinach. Pamiętaj tylko, żeby w przypadku mniej intensywnej praktyki spryskać ją wodą (która nie zawsze może być dostępna, tak jak w szkołach jogi).

Sprawdź nasz poradnik i zacznij praktykę! 🙌🏻