Warsztaty Jogowe Intro

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Chciałeś spróbować jogi, ale nie było okazji? Brałeś już kiedyś udział w zajęciach, ale już zapomniałeś jak to wygląda? A może chcesz uprawiać jogę, żeby poprawić zakresy w innych sportach? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Mr. Yogic zaprasza na swój pierwszy warsztat jogowy intro dla mężczyzn, który odbędzie się 23 marca (sobota) od 14:30 do 17:30. Naszym prowadzącym będzie Arek z Moon Power Joga Studio, który wprowadzi Was w tajniki jogi. Będziemy gościć w yestem yoga studio w Warszawie (ul. Lwowska 10/1).

Plan warsztatu:

  • Przedstawienie prowadzącego i cel warsztatu
  • Zapoznanie się uczestników
  • Wprowadzenie do jogi – teoria
  • Ćwiczenia oddechowe i aktywacja mięśnia poprzecznego brzucha
  • Rozgrzewka i mobilizacja stawów
  • Praktyka jogowa – vinyasa z pozycjami siłowymi
  • Myoyin – rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z piłeczkami do automasażu
  • Medytacja, bodyscan

W celu rejestracji wypełnij krótki formularz najpóźniej do 17 marca: kliknij by przejść do formularza

Masz pytania? Sprawdź poniżej, a jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi napisz do nas!

Mr. Yogic – marka powstała z potrzeby promowania jogi dla mężczyzn. Piotr, współtwórca marki po tym jak sam zaczął regularnie uczęszczać na zajęcia z jogi wielokrotnie zachęcał do tego swoich znajomych, którzy byli zachwyceni pomysłem. Pomimo tego większość z nich z różnych powodów nigdy nie spróbowała praktyki. Badając ten temat, wspólnie ze swoim znajomym Marcinem zauważyli potrzebę, żeby podejść do promowania jogi w inny sposób. Wspólnie uznali, że wykorzystają niszę i zaprezentują pierwszą w Polsce markę mat do jogi dla mężczyzn. Jednocześnie chcą edukować i zachęcać do praktykowania jogi.

Arek – współtwórca studia jogi Moon Power w Szczecinku. Nauczyciel Ashtanga Vinyasa Yogi  RYT 200h z akredytacją  Yoga Alliance oraz Vinyasa Yogi i Myoyin Yogi. W świat jogi wkraczał powoli, mając sztywne ciało uważał,że nie tędy droga. Dlatego rozumie „ostrożne” podejście mężczyzn do tej metody pracy z ciałem, z drugiej strony rozumie jak wiele dobrego właśnie dla nich ona potrafi przynieść.
Zaraz po ashtandze uwielbia kalistenikę i pilates, o te elementy uzupełnia męską jogę, którą prowadzi w swoim studio. Jednak to filozofia jogi pozwoliła spiąć wszystko w całość, być bardziej uważnym, życzliwym (również dla siebie), obecnym. A jak to zrobić Arek przekaże wam już wkrótce.

yestem yoga studio – butikowe studio jogi na warszawskim Śródmieściu, które pomaga swoim uczniom połączyć się ze sobą poprzez świadomą i uważną praktykę jogi

Najczęściej zadawane pytania:

Nie mogę w tym terminie. Czy zakładacie kolejne edycje wydarzenia?
Tak, jeżeli chcecie zostać o nich poinformowani followujcie nas na Facebooku i/lub Instagramie. Informujemy, że kolejne edycje będą odpłatne.

Czy warsztat jest płatny?
Nie, pierwsza edycja warsztatu jest bezpłatna.

Czy potrzebuję coś wziąć na warsztat?
Tylko odpowiedni ubiór. Na miejscu będą czekać na Ciebie maty Mr. Yogic oraz pozostałe akcesoria jogowe.

Jak dowiem się o tym czy jestem zarejestrowany?
Wszystkie osoby, które się zgłosiły otrzymają od nas maila z informacją o tym czy wezmą udział w warsztacie. W przypadku, gdy zabraknie miejsca dla Ciebie możemy za Twoją zgodą poinformować Cię o kolejnych warsztatach. Alternatywnie możesz nas follować na Facebooku lub Instagramie, gdzie będziemy na bieżąco dodawać informacje o następnych zajęciach.